Park

Park pełni rolę zielonych płuc miasta. Pomimo wszechobecnej roślinności stanowi również świetne miejsce na Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe. Odpowiednio dobierając ukwiecenie i model, możesz doskonale wypełnić parkowe alejki i podkreślić najważniejsze elementy jego kompozycji. Jeśli nie wiesz jakie kwiaty zastosować, zajrzyj do przygotowanego przez nas Menu Ukwieceń.

 

 

Drzewa to nie wszystko! Warto uzupełnić ich jednolitą zieleń dodatkiem z barwnych kwiatów. To szczególnie dobre miejsce na ukwiecenie składające się z kilku odmian.
Ustaw Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe w pobliżu innych roślin, by stworzyć estetyczny kontrast.
Jak wyznaczyć parkowe aleje? Stosując Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe można w ciekawy sposób wydzielić ścieżki, a jednocześnie stworzyć kolorową dekorację.

 

 

Marta Antos

Dekoracje mogą stać przy ławkach, rzeźbach, altanach. Równie wiele jest sposobów na ich ustawienie: symetrycznie lub całkiem przypadkowo, pojedynczo lub grupami. Jedynym ograniczeniem jest konieczność zachowania swobodnego przejścia dla spacerowiczów. Jeśli masz wątpliwości jaką wybrać opcję, poradź się naszego Architekta Krajobrazu.

Marta Antos | Opiekun Kluczowych Klientów +48 697 000 505 | bWFydGEuYW50b3NAdGVycmEtcGwuZXU=

Wybrane realizacje

Wybrane produkty

Galeria

Google Street View

wybierz miasto
Zobacz wybrane realizacje z Google Street View w miejscu Park

Efekt podany na tacy