Rondo

Aby usprawnić ruch w miastach, często w miejscu klasycznych skrzyżowań powstają ronda. Dzięki nim ruch pojazdów staje się bardziej płynny, a organizacja ruchu bardziej wydajna. Rondo to także dodatkowa przestrzeń, którą mogą zająć Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe. Warto wykorzystać również i to miejsce, by zapewnić kierowcom, ale również i pieszym estetyczne otoczenie. 

 

Do dekoracji rond wybierz niższe konstrukcje, które nie przesłaniają widoku, ale gwarantują równie ciekawy efekt co większe modele.
Trudno dostępną przestrzeń rond ukwieć stosując mniej wymagające gatunki roślin. Unikniesz problematycznej pielęgnacji!
Rondo to prawdziwe pole do popisu! Dekoracje ustaw na okręgu lub ułóż z nich dowolną, geometryczną kompozycję - szczególnie dobrze będzie prezentować się z lotu ptaka.

 

 

Maciej Witowski

Zaplanowanie dekoracji ronda nie należy do najłatwiejszych. Powierz mi to zadanie: bezpłatnie i szybko opracuję dla Ciebie wizualizację efektu, jaki stworzą Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe w wybranej przestrzeni. Skontaktuj się ze mną na d2l6dWFsaXphY2plQHRlcnJhLXBsLmV1, by móc zobaczyć zakres zmian jeszcze zanim podejmiesz decyzję o ukwieceniu!

Maciej Witowski | Architekt | bWFjaWVqLndpdG93c2tpQHRlcnJhLXBsLmV1

Wybrane realizacje

Wybrane produkty

Galeria

Google Street View

wybierz miasto
Zobacz wybrane realizacje z Google Street View w miejscu Rondo

Efekt podany na tacy