Chodnik

Chodniki mogą sprawiać wrażenie przestrzeni niemożliwych do ukwiecenia. Jednakże nawet te wąskie, zawsze pełne przechodniów przestrzenie mogą zachwycać roślinną dekoracją. Chcąc wypełnić je kwiatami, wykorzystaj Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe o odpowiednich rozmiarach, które nie utrudniają pieszym poruszania się, a jednocześnie odgradzają ich od ruchliwej ulicy.

  

Bezpieczeństwo to podstawa! Zawieś Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe na latarniach w pobliżu wąskiego  chodnika, by nie utrudniać komunikacji pieszych i widoczności kierowców.
Bardziej rozległe chodniki możesz ukwiecić, stosując stojące dekoracje. Ustawione w równym rzędzie Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe pozwalają poprawić estetykę pozbawionych naturalnego gruntu ciągów komunikacyjnych.

 

Marcin Brożek

Nasi Klienci mogą spać spokojnie, ponieważ wyposażyliśmy Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe w System Antykradzieżowy. To nasza odpowiedź na obawy związane z aktami wandalizmu, kradzieży i przypadkowymi uszkodzeniami, o które nie trudno w przypadku modeli ulokowanych na ruchliwych chodnikach.

Marcin Brożek | Team Leader +48 513 041 846 | bWFyY2luLmJyb3pla0B0ZXJyYS1wbC5ldQ==

Wybrane realizacje

Wybrane produkty

Galeria

Efekt podany na tacy