Ulica

Zazwyczaj ruchliwa, pełna spalin i kurzu. Czasami podzielona pasem, zwykle usychającej trawy lub szarych karłowatych krzewów. To jednak krwioobieg każdego miasta. Jak sprawić by ulica stała się żywa, barwna? Co zrobić by dawała radość i przyjemność mieszkańcom i przyjezdnym gościom? W prosty sposób przemień ulice w kolorowe oraz przyjazne mieszkańcom miejsce.

 

Najbliższe otoczenie ulic bywa pozbawione naturalnego podłoża. W takich miejscach szczególnie dobrze sprawdzają się Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe.
Nie ograniczaj widoczności kierowców ani pieszych - w pobliżu ulicy wybierz niskie lub wiszące modele.
Kaskady ustawione w równym szeregu w ciekawy sposób poprawiają estetykę ulicy i jej najbliższej okolicy, a co więcej mogą zostać w każdej chwili przestawione. To sposób na piękne rośliny, nawet w środowisku narażonym na stałą obecność spalin.

 

 

 

Sławomir Jankowiak

Dzięki różnym typom mocowań Kaskady Wiszące W600 mogą zawisnąć na każdej latarni miejskiej. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia podasz średnicę słupa mierzoną na wysokości, na której ma wisieć konstrukcja, a my dobierzemy odpowiedni system mocujący.

Sławomir Jankowiak | Specjalista ds. Produkcji +48 665 950 444 | c2xhd29taXIuamFua293aWFrQHRlcnJhLXBsLmV1

Wybrane realizacje

Wągrowiec
Wągrowiec
woj. wielkopolskie

Decyzję o zakupie wież kwiatowych u przedstawicieli firmy Terra podjęto w celu upiększenia i podniesienia estetyki Wągrowca.

Krzysztof Poszwa Burmistrz Wągrowca
zobacz, jak zmieniło
się Miasto

Wybrane produkty

Galeria

Efekt podany na tacy