Rynek

Niemal każde polskie miasto może pochwalić się rynkiem. Niezależnie od jego rozmiarów, sposobu zabudowy oraz architektury, miejscy włodarze zawsze starają się podkreślić jego urok i rangę. Często nie ma jednak możliwości posadzenia drzew i krzewów, jednak z rozwiązaniem takich problemów przychodzą nasze Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe. Wykorzystaj ich ogromne możliwości i wprowadź kolorowy, roślinny akcent w miejscach, gdzie brakuje natury.

 

 

Powierzchnia pokryta brukiem lub płytą chodnikową nie jest przeszkodą dla natury! W miejscach problematycznych ustaw Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe i ciesz się zielenią w centrum miasta.

Postaw na jakość! Tylko kwietniki wykonane z najwyższej jakości stali cynkowanej ogniowo oprą się niesprzyjającym warunkom pogodowym i uszkodzeniom mechanicznym.

Kaskady przydają się wszędzie tam, gdzie dominuje szara nawierzchnia. W przypadku ryzyka ograniczenia widoczności, wybierz niskie lub wiszące modele.

 

 

Marcin Brożek

Wykorzystując podnośnik HDS, stabilne konstrukcje możemy w prosty i bezpieczny sposób przetransportować lub rozładować w dowolnym miejscu – również w okolicy pomnika, gdzie nie zawsze istnieje możliwość swobodnego manewrowania ciężkimi kwietnikami.

Marcin Brożek | Team Leader +48 513 041 846 | bWFyY2luLmJyb3pla0B0ZXJyYS1wbC5ldQ==

Wybrane realizacje

Kamienna Góra
realizacja 2014
Kamienna Góra
woj. dolnośląskie
zobacz, jak zmieniło
się Miasto

Wybrane produkty

Galeria

Efekt podany na tacy